Internet www.avenicaraguita.com

Arlen from Granada, Nicaragua who is experienced to teach Spanish to foreigners via “Learning Spanish Online Webcam” program.
Spanish lessons can be cheaper than most language classes available in the United States. Learn more about it here “Spanish Lessons Online Classes tutors


Nyní mimořádná nabídka !!!

Studijní jazykový kurz (O našich studijních programech a jejich cenách).

Jazykový program “vřeštící opice“

Nikaragujský venkov v praxi

“Jak přežít se španělštinou“ pro investory

Kurzy španělštiny

Rozšířený kurz španělského jazyka

Na první lekci proběhne ústní a písemné zařazení studenta do kurzu dle úrovně jeho jazykových znalostí a též na základě studentova sebehodnocení. Před zahájením kurzu bude uzavřena písemná smlouva mezi studentem a AveNicaraguita o vzájemném souhlasu s podmínkami, právy a závazky. Smlouva bude zahrnovat druh studijního programu, ubytování a další aktivity a jejich příslušné ceny.

“Program vřeštící opice“

Jazykový program “vřeštící opice“ je survivalový program, jehož účelem je přežít pomocí španělského jazyka v běžných životních situacích. Poskytuje soubor nástrojů ke zvýšení sebedůvěry a komunikačních schopností studenta. Program zahrnuje např. nácvik fonetiky – jednoduchý i intenzívní, dále informace o “sebeobraně“(to např. znamená, jak si poradit s každodenní španělštinou v nikaragujském kontextu), pak funkční gramatiku a také základní informace o Nikaragui a způsob komunikace mezi Nikaragujci. Toto je ideální kurz pro turisty, kteří chtějí co nejrychleji získat základní komunikační dovednosti dle svých potřeb: MLUV NAHLAS, VYSLOV SPRÁVNĚ! V “ESPAÑOL“ TO VYZNÍ JASNĚ!

Tento program je k dispozici.

Nikaragujský venkov v praxi

Každý čtvrtek je zaměřen na trénink slovní zásoby týkající se života na venkově (zemědělství, flory, fauny, ale i historie Nikaragui) a farmaření na ekofarmách a zemědělských družstvech. Je zde možnost vycházek, noclehu a spousty poznávání.

“Jak přežít se španělštinou“ pro investory

Jeho cílem je pomoci v orientaci a v překonávání překážek při jednáních s institucemi, organizacemi v sektoru obchodním i veřejných služeb v Nikaragui. Pomáhá s dohledem (supervizí) stavebních dělníků, obchodu a služeb. Podává základní informace o managementu a lidských zdrojích v kontextu Nikaragui.

Není k dispozici.

Zpět na hlavní menu

Kurzy španělštiny: 10, 20 a 30 hodin týdně, flexibilita, co se týká dní i rozvrhu. Lektor pracuje pouze se 2 až 3 studenty. Individuální výuka k dispozici. Skupinová výuka k dispozici není. Objednat tento studijní program

Zpět na hlavní menu

Rozšířený kurz španělského jazyka

Toto je nejkomplexnější jazyková výuka. Lekce španělštiny jsou doprovázeny souborem sociálních a kulturních aktivit, návštěv komunit a projektů. Vyberete si počet jazykových lekcí ve škole (10, 20, 30 lekcí týdně) plus aktivity.

Individuální kurz (1 student – 1 lektor)

Toto je možnost pro ty, kteří si přejí pracovat pouze s jedním lektorem (příležitostně se 2 lektory), v kterémkoliv našem programu (běžném či rozšířeném). Informujte se v naší kanceláři.Options to link us

Interested in link exchange?

 

Top of this page

Tourist Guide

 

sitemap - Nicaragua Spanish school

 

 

 

Learn Spanish in Spain:
don Quijote
Spanish courses


Learn Spanish in Spain
& Latin America:

ENFOREX Spanish courses


Volunteer Nicaragua


Browse
Spanish Schools at

Spanish language Website
123teachme.com

__ __

Nicaragua Hostel
nicaragua_guesthouse

__ __

 

 

 

 
we are: Spanish classes in Nicaragua, learn Spanish courses in Nicaragua, learn spanish Granada san juan del sur Nicaragua
 
 

Copyright © 2005-2007. Ave Nicaragüita "Tu Escuela de español" S.A. All rights reserved.
Business registration number: 200805-9236

Last update Jul 15, 2007

Please report errors to webmaster